Afrapan Petek Tavan Sistemleri 3 

Mekanlarınıza estetik katan, her alana uygulanabilen, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü metal asma tavan modeller erişilebilir fiyatlarla Afra Profil’de! 

Şimdi İnceleyin 0552 528 70 38

Genel Bilgiler

Afrapan tek profilden oluşan petek tavan sistemidir. Profiller birbirine sıkı biçimde monte edilerek kare veya dikdörtgen form alırlar. Dekoratif ve ışığın dağılarak yayılımını sağlayan bir tavan sistemidir. Küçük ebatlı Afrapan hücreler, asma tavan boşluğunda bulunan tesisat ve servis ekipmanlarını, kabloları gizlemenin iyi bir yoludur.

Afrapan 3 biçimde sunulur: OR1, ORi and ORs hücre biçimine göre değişen adlarıdır. OR1: yüzey düzdür ORi: yüzeyde profiller açılı olarak birbirine geçmiştir ORs: yüzey kübiktir Afrapan 1200×600 mm modüller olarak üretilmiş alüminyum profillerden oluşur. Hücre ebatları 13×13 mm den 150×150 mm’e kadar değişebilir. Profil yükseklikleri de 13 mm’den 80 mm’e kadar uzanır. Afrapan petek tavan profilleri düz veya estetik ve akustik amaçlara hizmet edebilmek için perforasyonlu olarak da sunulabilmektedir.

Delik çapı Ø 1,50mm, 22% delikli alan, 3 mm diagonal delik aralıklı Delik çapı Ø 2.50 mm, 19% delikli alan, 5 mm düzenli delik aralıklı Hazır boyalı veya sonradan boyanan alüminyum renk seçenekleri oldukça geniştir. RAL, NCS, PANTONE ve SIKKENS renk kartelalarından yapılacak tercihe göre üretim mümkündür.

Afrapan sistemler her zaman montajlı/petek haline getirilmiş olarak sunulur.

Alüminyum asma tavan sistemleri uluslar arası normlara göre yanmaz sınıftadır.

Şartname

Tedarik Şekli Petek haline getirilmiş veya demonte
Malzeme 0,40/0,80 mm kalınlıkta aluminyum
Hücre Boyutu x mm
Panel Ebadı 1200x600mm
Taşıyıcı Sistem Gizli taşıyıcılı “A” ve “B”, veya T15-24 taşıyıcı sistem profillerine üstten oturmalı

Detaylar

S.No m2 Sarfiyat Tablosu Birim Panel 1200×600
1 D001 taşıyıcı kanal lm 0,8
2 Ekleme Parçası adet 0,28
3 D003 taşıyıcı birleşim klipsi adet 5,56
4 D004 askı tiji adet 0,8

Montaj

1200×600 mm ölçülerinde modüller, petek tavan taşıyıcı sistemi içinde gizlenirler. Gizli taşıyıcılı sistem modüllerin hızlı ve kolay şekilde demonte edilebilmelerini sağlar. Paneller T15 / T24 (“lay-in” ya da “lay-on”) taşıyıcı sistemlere de uygundur.

İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!

1997’den Günümüze

Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

Daha Fazlası