Afrapan Tırnaklı Büküm Baffle

Mekanlarınıza estetik katan, her alana uygulanabilen, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü metal asma tavan modeller erişilebilir fiyatlarla Afra Profil’de! 

Şimdi İnceleyin 0552 528 70 38

Genel Bilgiler

Baffle ve vektörel tavanlar, dikey olarak asılan farklı ölçülerde doğrusal panellerden oluşur. Hafif ve yüzer şekilde tavan monte edilen bu paneller, odanın hacmini daraltmadan tavan yüksekliğini düşürmek için sıklıkla tercih edilen tavan eleman- larıdır. Doğrusal tasarım ve alana farklı bir boyut getirilerek tavanda bulunan servis ekipmanlarını gizleme imkanı sağlanır. Ahşap görünümlü metal baffle elemanlarla ahşaba göre daha uzun ömürlü ve bakımı kolay tavan tasarımları yapılabilmektedir. Panellerin taban genişliği, yükseklikleri ve birbirleriyle arasındaki mesafe değiştirilerek farklı tasarımlar elde edilmektedir. Hem baffle hem de vektörel tavan tiplerinde tavan boşluğuna erişim kolaydır, rahat montaj ve demontaj imkanı vardır.

 
Panel Tipi
0.5-0.8 mm Alüminyum, galvaniz veya paslanmaz çelik
Panel Ebat
U profil taban eni 18-100 mmU profil yüksekliği 30-600 mm
Taşıyıcı Sistem Tırnaklı taşıyıcı
Kalite Belgeleri TSE, CE
Akustik Kumaş
Yerli , Soundtex , Royalin , Lantor ithal akustik ve yanmaz kumaş seçenekleri
Perforasyon
Ø0.7 mm. / Ø1.5 mm. / Ø1.8 mm. / Ø2.5 mm.


Detaylar

S.No   Tanım
1
Tırnaklı Büküm Baffle
2
Tırnaklı Taşıyıcı Profili
3 Askı Tiji
4 Çelik Dubel

Renkler (RAL Kodları)

 

RAL 9006

 

RAL 9010

 

RAL 9016

 

RAL 1903

İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!

1997’den Günümüze

Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

Daha Fazlası