Afrapan Üçgen Petek Tavan Sistemleri  

Mekanlarınıza estetik katan, her alana uygulanabilen, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü metal asma tavan modeller erişilebilir fiyatlarla Afra Profil’de! 

Şimdi İnceleyin 0552 528 70 38

Genel Bilgiler

Üçgen Petek tavan, geleneksel kare petek asma tavandan daha farklı bir tavan tasarımıdır. Tasarımcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu üçgen petek tavan görünüm ve stil bakımından çok farklıdır. Açık ve şeffaf yapısı yoğun insan akışı olan özellikl ulaşım ve ticari mekanlar için uygundur. Alüminyum Üçgen Tip Kombinasyon petek asma tavan sistemi kolay kurulum ve hızlı montaj olanakları sağlar. Hafif ve A1 seviyesinde yanmazdır.

İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!

1997’den Günümüze

Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

Daha Fazlası