Darbeye Dayanıklı Alçı Levha / Tip DFIR

Her iki yüzü özel karton kaplı, çekirdek yapısı güçlendirilmiş , Yüksek Darbe ve Yangın Dayanımına sahip alçı esaslı levhalar…

  • Yüksek Teknoloji
  • Renkte Özel Karton
  • Standart Alçı
  • Sağlam & Ekonomik
Şimdi İncele

ÜRÜN TANIMI

Yüksek teknoloji ile üretilmiş, bir yüzü mavi, diğer yüzü gri renkte özel karton ile kaplanmış, yüksek darbe ve yangın dayanımına sahip alçı esaslı levhalar, iç mekanlarda özellikle yüksek darbe ve yangın dayanımı aranan asma tavan, bölme duvar ve giydirme duvar gibi kuru duvar sistemleri oluşturmada kullanılan levhalardır.

KULLANIM ALANLARI

İç mekan kuru duvar sistemlerinde asma tavan, bölme duvar ve giydirme duvar uygulamalarında özellikle darbeye dayanıklı ve yüksek yangın dayanımına sahip sistemler oluşturmada kullanılır.

1997'den Günümüze

Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Müdahale Kapağı ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

Daha Fazlası