A title

Image Box text

TAVAN C ALÇIPAN PROFİLİ

Alçı levha profil ve aksesuarları; bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan sistemlerinin yapımında kullanılan galvanizli çelik sac profilleridir. Geniş ürün yelpazemizde dilediğiniz ölçüde profil ve aksesuarı bulabilirsiniz.

Kalınlık (mm) 0,30 mm –  0,35 mm – 0,45 mm
Uzunluk (mm) 3000 mm
Ambalaj(adet/bağ) 24 adet / bağ

Sizi Arayalım

Merak ettikleriniz mi var?

Şimdi formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  Tavan C Profil

  Tavan C profil, giydirme duvar sistemlerinde veya havalandırma sistemlerinde sıklıkla kullanılan nitelikte ürünlerdir. Bu ürünleri kaliteli malzemelerden yapılmış olarak temin etmek oldukça önemli bir konudur. Firmamızda hali hazırda en dayanıklı yapılarda tavan C profil ürünler yer alıyor.

  Tavan C Profil Fiyatları

  Tavan C profil ürünlerinin fiyatları, onların hangi kalınlık ve uzunluk boyutlarına bağlı olduğuna yönelik değişkenlik gösterebiliyor. Firmamızdan dilerseniz fiyatlar konusunda net bilgileri alabilirsiniz.

  Alçıpan Tavan C Profili

  Alçıpan tava C profilleri, galvanizli olan çelik sac türünde ürünlerdir. Asma tavan işlemlerinin yerine getirilmesine genellikle bu ürünlerden yararlanılır. Kaliteli ürünler için firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

  Asma Tavan C Profil Ölçüleri

  Asma tavan C profil ölçüleri 27/60/27 mm seviyelerindedir. Firmamız ürün seçenekleri arasında bu ölçülerde ilgili ürünleri bulabilmeniz daima mümkündür. Genellikle bu ürünler hep 3000 mm standart uzunluğa sahip olurlar.

  Asma Tavan C Profili Fiyatları

  Asma tavan C profil fiyatları onun boyutları ve kalınlıklarına bağlı olarak değişebilir. Uygun fiyatlar için firmamızla görüşebilir ve bu konuda net bir bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz adet sayısına göre bu ürünleri bizlerden temin edebilirsiniz.

  Tavan C Profil Ağırlığı

  Tavan C profil ağırlıkları ortalama olarak 0,484 kg/m seviyelerinde olurlar.

  Tavan C Profil Uygulama

  Firmamızdan tavan C profil ürünlerini temin ettikten sonra bunları izolasyon, iklimlendirme veya duvar kaplama işlemlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Başarılı uygulama işlemlerinden sonra bu ürünlerden gerekli faydaları görebilirsiniz.