A title

Image Box text

TAVAN U ALÇIPAN PROFİLİ

Alçı levha profil ve aksesuarları; bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan sistemlerinin yapımında kullanılan galvanizli çelik sac profilleridir. Geniş ürün yelpazemizde dilediğiniz ölçüde profil ve aksesuarı bulabilirsiniz.

Kalınlık (mm) 0,30 mm –  0,35 mm – 0,45 mm
Uzunluk (mm) 3000 mm
Ambalaj(adet/bağ) 24 adet / bağ

Sizi Arayalım

Merak ettikleriniz mi var?

Şimdi formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

  Tavan U Profil

  Tavan U profil ürünleri, asma tavan sistemleri veya bölme duvarların oluşturulması noktasında kullanılan türden ürünlerdir. İlgili ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamızla iletişime geçerek oldukça kaliteli profil ürünlerine sahip olabilirsiniz.

  Tavan U Profil nedir?

  Duvar giydirme veya duvar tavan işlemleri gibi birçok farklı gereksinim doğrultusunda kullanımı mümkün olan tavan U profiller, firmamız bünyesinde değişik ölçülerle yer alıyorlar. Dilediğiniz boyut ve ebatlarda bu profiller isterseniz bizler aracılığıyla elde edebilirsiniz.

  Asma Tavan U Profil Fiyatları

  Asma tavan U profil fiyatlarını belirleyen birtakım unsurlar mevcut bulunuyor. Onların hangi ağırlık yapısına sahip bulundukları ve metre boylarının nasıl olduğu gibi etkenler fiyatların belirlenmesini sağlıyor. Firmamızdan ihtiyacınız olan ürünlere yönelik fiyat bilgisini net olarak alabilirsiniz.

  Tavan U Profil Ölçüleri

  Tavan U profil ölçüleri arasında geniş türden bir çeşitlilik vardır. Bu ürünler eğer istenirse 0,30 mm, 0,35 mm ve 0,45 mm kalınlıklarda temin edilebilirler. Uzunlukları ise 3000 mm seviyelerine kadar olabilir..

  Tavan U Profil Fiyatı

  Tavan U profil fiyatları genel itibariyle onların boyut ve ölçüleri kapsamında belirlenirler. Firmamızda fiyatlar birçok açıdan makul düzeylerdedir. Bütçenizden güzel şekilde tasarruflar edeceğiniz şekilde bizlerden bu yönde kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

  Alçıpan Tavan U Profil Ölçüleri

  Alçıpan tavan U profil ürünlerini de yine firmamızdan farklı ölçüler kapsamında temin edebilmeniz mümkündür. Bu ürünler 22 28 ve 22 mm ölçü boylarına sahip olabiliyorlar. Uzunlukları bakımdan ise 3000 mm oldukları görülebiliyor Firmamızda kaliteli ve dayanıklı birçok alçıpan tavan U profil ürünleri bulunuyor.