PVC Destek Sacları

Piyasadaki tüm PVC markalarıyla uyumlu, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü destek sacları erişilebilir fiyatlarla Afra Profil’de! 

Şimdi İnceleyin 0552 528 70 38

PVC Destek Sacları 

Afra Profil gelişmiş üretim gücü, onlarca yıllık tecrübesiyle ihtiyacınız olabilecek tüm markalarla uyumlu, seneler boyunca güvenle kullanabileceğiniz yüksek kaliteli PVC Destek sacları üretiyor.

 • Kalınlık seçenekleri
 • Yüksek kaliteli belgeli üretim
 • İhtiyacınıza özel ölçülerde üretim                               

PVC Destek Sacı Nedir?

Son teknoloji olan PVC Destek sacı PVC sistemi bulunan kapı ve pencerelere uyumlu olacak şekilde üretimi yapılmaktadır. PVC Destek sacı  taşıyıcı profili oluşturan plastik profile sağlamlık ve dayanıklılık kazandırmak için üretilen bir sistemdir. Kullanılan bölgeye ses yalıtımı , sıcak ve soğuk hava şartlarında koruyucu profil oluşturmak için tasarlanmıştır. Yüksek hava şartlarında koruma sağlayan bu profiller aynı zamanda kullanılan alanın yıllara oranla daha uzun vadeli olması öngörülmüştür. Son olarak PVC Destek sacı bulunmayan pencere ve kapı sistemi üretimi bulunmamaktadır.

PVC Destek Sacı İmalatı

Binlerce metrekareye yerleşen tesisimizle proje ihtiyaçlarınıza özel ölçülerde üretim yapabiliyoruz. Bu sayede kullanabileceğiniz herhangi bir markayla destek saclarımız tam uyumlu şekilde çalışırken, projelerinizde kayıpları minimuma indirerek sağlamlıktan ödün vermeden yüksek kaliteli işler ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Stoktan Hızlı Teslimat

Yüksek üretim gücümüzle oluşturduğumuz stoklarımız sayesinde ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yanıt verirken gelişmiş teslimat ağımız sayesinde kamyon veya tır bazında hızlı teslimat sunabiliyoruz.;

PDF Ürün Kataloğu

Ürün Gruplarımız

Sizi arayalım

  PVC Destek Sacları

  1997’den Günümüze

  Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

  Daha Fazlası

  İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!

  Destek Sacları Hakkında En Çok Merak Edilenler

  PVC Destek Sacı Makinesi
  • Pvc destek sacının ayarları makinenin  giriş kafasından yapılmaktadır. 
  • Sağ sol simitleri ile kalıp ortalanır.
  • Ortalanan kalıptan sonra portatif kumanda paneliyle hız ayarı , sağ-sol düğmesi ve acil butonu bulunmaktadır.
  • Buton ayarlandıktan sonra çalışma işlemi başlatılmaktadır.
  • Sacımız çıkış noktasına geldiği zaman tüp kafası dediğimiz ayar kafasından ayarlamaları yapılır.
  • Aşağı , yukarı kambur ayarları yapılır.
  • Açıp , kapama ayarları aşağı kambur denilen bölgenin aşağı kısmında bulunmaktadır.
  • Sağa veya sola kaçmaması için destek sacını kontrol altında tutuyoruz kaçması dahilinde sağ sol kolundan ayarlamalar yapılabilir.
  • Sacın paralel olması için sac kalıp ayarlamalarından sayısal ölçümlerini veriyoruz.
  • Doru paralellik verilen sac makineden istediğiniz kalıpta çıkar.
  Pencerede Destek Sacının Olmadığını Nasıl Anlarız?

  PVC destek sacları pencerelere dış kuvvetlerden , yalıtımdan , tozdan korunması ve pencerenin yapısını dik tutması için geliştirilen yöntemlerden biridir. Peki pencerenin içinde destek sacının olup olmadığını nasıl anlayacağız? 

  Pencerede destek sacının olup olmadığını pencere takım sırasında veya pencere takılmadan kontrol edilmesi daha sağlıklı sonuçlar verecektir. Velev ki pencere takılma esnasında fark etmediniz. Hali hazırda bulunan pencerelerin içinde destek sacı olup olmadığını mıknatıs aracılığıyla basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Elinizde bulunan yada tedarik edeceğiniz mıknatısı pencerenin cam olmayan kısmına yanaştırın eğer mıknatıs pencereye yapışırsa , pencerenin içinde destek sacı mevcut demektir. Aksi takdirde pencerenin içerisinde destek sacı yoktur.