Tavan U Profili

Sıcak daldırma galvanizden soğuk şekillendirme ile üretilen tavan u profilleri yüksek kalite standartlarına sahiptir.

 • Montaj & İşçilikten Tasarruf Sağlar
 • Özel Baskıyla Şekillendirilmiş
 • Mukavemeti Arttırılmış
 • Sağlam & Ekonomik
Şimdi İncele

Tavan U Profil Çeşitleri

Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize en uygun Tavan U Profil modelleri...

Tavan U Prime Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan U Ultra Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan U Strong Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan U Alçıpan Asma Tavan Profili

Alçıpan Profil Çeşitleri

Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize en uygun Alçıpan Profil modelleri...

Tavan U Prime Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan U Ultra Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan U Strong Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan U Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan C Prime Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan C Strong Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan C Alçıpan Asma Tavan Profili

Duvar U 50 Alçıpan Bölme Duvar Profili

Duvar C 50 Alçıpan Bölme Duvar Profili

Duvar U 75 Alçıpan Bölme Duvar Profili

Duvar C 75 Alçıpan Bölme Duvar Profili

Duvar U 100 Alçıpan Bölme Duvar Profili

Duvar C 100 Alçıpan Bölme Duvar Profili

Delikli Alçı Köşe Profili

Kaba Sıva Köşe Profili

Omega 35 Alçıpan Asma Tavan Profili

Omega 45 Alçıpan Asma Tavan Profili

Omega U Alçıpan Asma Tavan Profili

Tavan L Alçıpan Asma Tavan Profili

Kalınlık (mm) 0,30 mm –  0,35 mm – 0,45 mm
Uzunluk (mm) 3000 mm
Ambalaj(adet/bağ) 24 adet / bağ

 

Tavan U Profili Fiyatları

Tavan U Profili Fiyatları kalınlıklarına ve boylarına göre fiyatlarında farklılık göstermektedir. Standart uzunluğu 3 metre olan tavan u profilleri özel siparişler ile 2,00 – 8,00 metre aralığında üretimi yapılmaktadır. İstenilen ölçülerin özel olması metre fiyatı baz alınarak hesaplama yapmasını sağlamaktadır.

Tavan U Alçıpan Profili

Alçı levha profil ve aksesuarları; bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan sistemlerinin yapımında kullanılan galvanizli çelik sac profilleridir. Geniş ürün yelpazemizde dilediğiniz ölçüde profil ve aksesuarı bulabilirsiniz.

A title

Image Box text

Tavan U Profil Ölçüleri

Tavan U Profil ölçüleri standart olarak 3 metre olarak üretilmektedir. Sipariş üzerine standartlara uygun olacak şekilde üretim de sağlanmaktadır. Siparişler kalınlık , uzunluk gibi ölçümlere göre de değişim göstermektedir.

PDF Ürün Kataloğu

Ürün Gruplarımız

Sizi arayalım

  1997'den Günümüze

  Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Müdahale Kapağı ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

  Daha Fazlası

  Tavan U Profil

  Tavan U profil ürünleri, asma tavan sistemleri veya bölme duvarların oluşturulması noktasında kullanılan türden ürünlerdir. İlgili ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamızla iletişime geçerek oldukça kaliteli profil ürünlerine sahip olabilirsiniz.

  Duvar giydirme veya duvar tavan işlemleri gibi birçok farklı gereksinim doğrultusunda kullanımı mümkün olan tavan U profiller, firmamız bünyesinde değişik ölçülerle yer alıyorlar. Dilediğiniz boyut ve ebatlarda bu profiller isterseniz bizler aracılığıyla elde edebilirsiniz.

  Asma tavan U profil fiyatlarını belirleyen birtakım unsurlar mevcut bulunuyor. Onların hangi ağırlık yapısına sahip bulundukları ve metre boylarının nasıl olduğu gibi etkenler fiyatların belirlenmesini sağlıyor. Firmamızdan ihtiyacınız olan ürünlere yönelik fiyat bilgisini net olarak alabilirsiniz.

  Tavan U profil ölçüleri arasında geniş türden bir çeşitlilik vardır. Bu ürünler eğer istenirse 0,30 mm, 0,35 mm ve 0,45 mm kalınlıklarda temin edilebilirler. Uzunlukları ise 3000 mm seviyelerine kadar olabilir..

  Tavan U profil fiyatları genel itibariyle onların boyut ve ölçüleri kapsamında belirlenirler. Firmamızda fiyatlar birçok açıdan makul düzeylerdedir. Bütçenizden güzel şekilde tasarruflar edeceğiniz şekilde bizlerden bu yönde kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

  Alçıpan tavan U profil ürünlerini de yine firmamızdan farklı ölçüler kapsamında temin edebilmeniz mümkündür. Bu ürünler 22 28 ve 22 mm ölçü boylarına sahip olabiliyorlar. Uzunlukları bakımdan ise 3000 mm oldukları görülebiliyor Firmamızda kaliteli ve dayanıklı birçok alçıpan tavan U profil ürünleri bulunuyor.