Müdahale Kapağı 

Sıhhi tesisat panolarını gizleyen yüksek kaliteli ve uzun ömürlü Müdahale Kapakları erişilebilir fiyatlarla Afra Profil’de! 

Şimdi İnceleyin 0552 528 70 38

Müdahale Kapağı

Afra Profil gelişmiş üretim gücü, onlarca yıllık tecrübesiyle yapılarda sıhhi tesisat, vana ve elektrik panolarını kamufle etmek, herhangi bir arıza durumunda erişim sağlamak amacı ile kullanılan yüksek kaliteli müdahale kapakları üretiyor.

 • Ekonomik ve pratik kullanım
 • Yüksek kaliteli belgeli üretim
 • İhtiyacınıza özel ölçülerde üretim                               

Tam Uyum, Estetik Görünüm

Müdahale kapakları, mekanlarınızdaki estetiği bozan tesisat görüntüsünü gizleyerek ortamın dekorunu tamamlar. Konulan alana pratik ve hızlı müdahale avantajı sağlar. Kaplama alanına göre farklı renklerde estetik görünümleri vardır. Mekanlarının ihtiyaçlarına tam kapasite cevap verir. 

Stoktan Hızlı Teslimat

Yüksek üretim gücümüzle oluşturduğumuz stoklarımız sayesinde ihtiyaçlarınıza en hızlı şekilde yanıt verirken gelişmiş teslimat ağımız sayesinde kamyon veya tır bazında hızlı teslimat sunabiliyoruz;

PDF Ürün Kataloğu

Ürün Gruplarımız

Sizi arayalım

  Müdahale Kapağı Modelerimiz

  İhtiyacınıza ve bütçenize uygun müdahale kapakları

  Üstten Oturtmalı Müdahale Kapağı

  Petekli Müdahale Kapağı

  Çoklu Açılımlı Müdahale Kapağı

  Akustik Müdahale Kapağı

  Alçı Levha Müdahale Kapağı

  Sıfır Konstrüksiyon Müdahale Kapağı

  Pervazlı Müdahale Kapağı

  Metal Müdahale Kapağı

  1997’den Günümüze

  Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

  Daha Fazlası

  İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!