Afra Profil

Hakkımızda

Detay
Afra Profil

1997’den günümüze

Afra Profil 1997 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Kurulduğu bu tarihte PVC ve İnşaat Sektöründe ihtiyaç duyulan profillerin imalatını yapan ilk ve öncü firmalardandır. Türkiye’deki ve Dünya’daki tüm PVC üreticilerinin olmazsa olmazı olan PVC Destek Profillerinin istenilen her form ve ölçüde üretimini yapmakla birlikte, Alçıpan sektörünün ihtiyaç duyduğu bölme duvar ve Asma Tavan Profillerinin imalatını da yapmaktadır.

Afra Profil üretimini yapmış olduğu bu profilleri yurt içerisindeki 81 ilde yaklaşık 900 firmaya satışını gerçekleştirmekle birlikte Kayseri’de kendi satış mağazasını açmanın yanı sıra Antalya’da Akdeniz Bölge Müdürlüğünü kurarak hizmet ağını geliştirmiştir. Gelişen Dünya pazarında yer almak ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve kendi markasını Dünya pazarına sunmak için 2010 yılından buyana yurt dışında yaklaşık 27 ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir.

Afra Profil gelişen teknolojiye ayak uydurarak İnşaat ve Farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan özel proje ürünlerinide üreterek zamanın gerisinde kalmamak için sürekli kendisini yenilemiş, üretim kapasitesi ve hizmet ağını geliştirmiştir. 

Afra Profil olarak sair yıllar içerisinde üretimini yapmış olduğu ürünlerin yanı sıra Alçı Levha, Toz Alçı Grubu ve Aksesuar Malzemelerinin  münhasır distribitörlüklerini yaparak malzeme çeşitliliğini arttırıp gerek yurt içinde  gerekse yurt dışındaki iş ortaklarının ihtiyaçlarını tek adresten ve eksiksiz çözerek Türkiye’de aranılan ve tercih edilen firma, marka haline gelmiştir.

Kurulduğu günden bu zamana kadar geçen çeyrek asırlık süreye rağmen, ilk günkü heyecanıyla gerek üretim gerekse vermiş olduğu hizmetleri artırarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.  

Temel ilkelerimiz

  • Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti
  • Yüksek Kalite 
  • Yenilikçilik 
  • Verimli, Etkili, Etkin ve Sürekli Gelişen Hizmetler Sunmak
  • Çevreye Saygı

Hizmetlerimiz

Hem beklentinize hem de bütçenize en uygun hizmetler...

Alçıpan Profilleri

Galvanizden üretilen ve korozyona dayanıklı yapısıyla uygulayıcıların sıklıkla tercih ettiği ileri teknoloji uzun ömürlü Alçıpan Profili modelleri.

Şimdi İnceleyin

PVC Destek Sacı

Piyasadaki tüm PVC Destek Sacları markalarıyla uyumlu, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü destek sacları erişilebilir fiyatlarla.

Şimdi İnceleyin

Güneş Paneli Montaj Profilleri

Güneş Paneli Montajına uygun galvanizden üretilen montaj profilleri.

Şimdi İnceleyin

Profil Aksesuarları

Alçıpan profilini kullanırken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm yardımcı aksesuarları burada bulabilirsiniz.

Şimdi İnceleyin

Alçı Levhalar

Duvarların iç kısmını iyileştirecek ve muhteşem yalıtım özelliğiyle ekonomik destek sağlayacak alçı levhalarını hemen şimdi keşfedin.

Şimdi İnceleyin

Toz Alçı Grubu

İç mekanlarda kullanılan yapı alçıları , elemanların yapıştırılmasında kulllanılmaktadır. Yapı alçılarını ve daha fazlasını şimdi keşfedin.

Şimdi İnceleyin

Müdahale Kapağı

Alçıpan Müdahale Kapağı sıhhi tesisat panolarını gizleyen yüksek kaliteli ve uzun ömürlü Müdahale Kapakları.

Şimdi İnceleyin