Alçıpan Levhalar

Duvarların iç kısmını iyileştirecek ve muhteşem yalıtım özelliğiyle ekonomik destek sağlayacak alçı levhalarını hemen şimdi keşfedin.

  • Montaj & İşçilikten Tasarruf Sağlar
  • Özel Baskıyla Şekillendirilmiş
  • Mukavemeti Arttırılmış
  • Sağlam & Ekonomik
Şimdi İncele

Alçı Levhaları Çeşitleri

Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize en uygun Alçı Levhaları modelleri…

Standart Alçı Levha / Tip A

Suya Dayanıklı Alçı Levha / Tip H2

Yangına Dayanıklı Alçı Levha / Tip FH2

ERGOBOARD®

Alçı Levha Nedir?

Alçı levhalar genellikle yapıların inşası yapıldığı esnada yapıların iç kısmına yerleştirilen su itici katkı ve elyaflar ile desteklenen sistem ile üretilmektedir. Suya dayanımı sayesinde küflenme , rutubet gibi nemlenme sonucu oluşan aksilikleri ortadan kaldırmaktadır. Kolay kurulum özelliği sayesinde zamanda tasarruf sağlarken uygun fiyatlı olması ekonomik olarak tasarruf sağlar. İzolasyon özelliğine sahip olan alçı paneller yaz kış standart hava şartı sağlayarak oluşabilecek sağlık sorunlarınıda önlemektedir. 

Alçıpan Levha Uygulaması

Alçı Levha Üreticileri

Türkiyenin en büyük alçı levha üreticisi olan Afra Profil , üretilen levhaların kaliteli ve en iyi ürün portföyünde olmasına dikkat etmektedir. Alçı levhaların üretimi sırasında dikkat edilmeyen kalitesiz ürün kullanımı çoğu zaman aksiliklerle sonuçlanabilir. Alçı levhaları tedarik ederken işin uzmanından alınan ürünler sizlere daha fazla yardımcı olacaktır. Alanında uzman kadro ile çalışan Afra Profil alçı levha üretiminde üst seviye üretim sağlayarak sizler için kaliteli ve uygun fiyatlı alçı levha üretimi sağlamaktadır.

Alçıpan Levha Fiyatları

Alçı levha fiyatları kullanılan malzemenin yapısına ve kullanım alanına göre değişmektedir. Çeşitli kullanım alanına sahip olan alçıpan levhalar içeriisnde kullanılan kimyasallarda fiyatlarını etkilemektedir. Özellikle duvar ve asma tavanların yapımında kullanılan alçı levhalar boyutsal olarakta fiyatlarda değişim göstermektedir.

Alçıpan Levha Uygulaması
PDF Ürün Kataloğu

Ürün Gruplarımız

Sizi arayalım

    1997'den Günümüze

    Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Müdahale Kapağı ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

    Daha Fazlası