Drywall Sheets

Discover gypsum boards that will improve the interior of the walls and provide economic support with its excellent insulation properties.

Review Now 0552 528 70 38

What is Gypsum Board?

Gypsum boards are generally produced with a system supported by water-repellent additives and fibers placed inside the structures during the construction of the structures. Thanks to its water resistance, it eliminates the mishaps that occur as a result of dampness, such as mold and moisture. Thanks to its easy installation feature, it saves time, while its affordable price provides economic savings. Gypsum panels with insulation feature prevent health problems that may occur by providing standard weather conditions in summer and winter.

Alçıpan Levha Uygulaması

Alçı Levha Üreticileri

Türkiyenin en büyük alçı levha üreticisi olan Afra Profil , üretilen levhaların kaliteli ve en iyi ürün portföyünde olmasına dikkat etmektedir. Alçı levhaların üretimi sırasında dikkat edilmeyen kalitesiz ürün kullanımı çoğu zaman aksiliklerle sonuçlanabilir. Alçı levhaları tedarik ederken işin uzmanından alınan ürünler sizlere daha fazla yardımcı olacaktır. Alanında uzman kadro ile çalışan Afra Profil alçı levha üretiminde üst seviye üretim sağlayarak sizler için kaliteli ve uygun fiyatlı alçı levha üretimi sağlamaktadır.

Alçıpan Levha Fiyatları

Alçı levha fiyatları kullanılan malzemenin yapısına ve kullanım alanına göre değişmektedir. Çeşitli kullanım alanına sahip olan alçıpan levhalar içeriisnde kullanılan kimyasallarda fiyatlarını etkilemektedir. Özellikle duvar ve asma tavanların yapımında kullanılan alçı levhalar boyutsal olarakta fiyatlarda değişim göstermektedir.

Alçıpan Levha Uygulaması
PDF Ürün Kataloğu

Ürün Gruplarımız

Sizi arayalım

  Alçı Levhaları Çeşitleri

  Hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize en uygun Alçı Levhaları modelleri…

  Standart Alçı Levha / Tip A

  Suya ve Yangına Dayanıklı Alçı Levha / Tip FH2

  Suya Dayanıklı Alçı Levha / Tip H2

  ERGOBOARD®

  Yangına Dayanıklı Alçı Levha / Tip F

  Darbeye ve Suya Dayanıklı Alçı Levha / Tip DFH2IR

   

  Yangın Dayanımı Artırılmış Alçı Levha / Tip DF

  Darbeye Dayanıklı Alçı Levha / Tip DFIR

  1997’den Günümüze

  Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

  Daha Fazlası

  İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!