Afrapan Line Tavan Sistemleri 2 

Mekanlarınıza estetik katan, her alana uygulanabilen, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü metal asma tavan modeller erişilebilir fiyatlarla Afra Profil’de! 

Şimdi İnceleyin 0552 528 70 38

Genel Bilgiler

Afrapan Line, lineer versiyonudur, demonte edilebilir modüllerden oluşur. Afrapan Line, “Δ” biçiminde üretilen profillerle oluşturulan bir petek tavan sistemidir. Bu sistem, asma tavan boşluğuna sık ve kolay erişim gereken alanlar için idealdir. Sistem, ince ve dekoratif, birbirine paralel şekilde monte edilmiş “Δ” biçimli lineer profillerin üzerinde destek köprüsü görevi gören bir profille bir arada tutulmasıyla oluşturulur.

Afrapan Line, 1200x600mm’lik modüllerden oluşur. “Δ” biçimli profiller belirli aralıklarla birbirine paralel olarak monte edilir (bu aralık 15 mm’den başlar). Profiller 4 mm taban eni, yükseklik 20 veya 30mm

Afrapan Line nakliyeyi kolaylaştırmak amacıyla çoğunlukla petek haline getirilmeden demonte olarak tedarik edilir. Ancak istek üzerine montajlı/petek haline getirilmiş olarak da sunulabilmektedir.
Alüminyum asma tavan sistemleri uluslararası normlara göre yanmaz sınıftadır.

Şartname

Tedarik Şekli Petek haline getirilmiş 
Malzeme 0,40 mm kalınlıkta aluminyum
Profil Kesit “Δ” base 4 (h30) veya (h20) mm
Panel Ebatı 1200×600 mm (standart)
Taşıyıcı Sistem Gizli taşıyıcılı Delta taşıyıcı sistem

Detaylar

S.No m2 Sarfiyat Tablosu Birim Panel 1200×600
1 D001 taşıyıcı kanal lm 0,8
2 Ekleme Parçası adet 0,28
3 D003 taşıyıcı birleşim klipsi adet 5,56
4 D004 askı tiji adet 0,8
5 D010 panel destek profili adet 5,56

Montaj

Delta Taşıyıcı Sistem ile DeltaLine petek tavan modüllerinin montajı kolay ve hızlıdır. Bu gizli taşıyıcılı sistem, tavanda kesintisiz görünüm sunar. Tüm modüller birbirinden bağımsız olarak aşağı yönlü demonte edilebilir, bu da asma tavan boşluğunda gizlenen servis tesisatlarına kolay ve hızlı erişim sağlar.

De-Montaj
Her bir modül tek kenarından aşağıya sarkıtılır ancak tamamen demonte edilmez, klipsler vasıtasıyla aşağı doğru sallandırılarak durur. Modüller 60cm’lik kısa kenardan demonte edilir ve boyuna doğru asılı bırakılır. İstek üzerine uzun kenardan demonte edilecek şekilde de üretim yapılabilir.

İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!

1997’den Günümüze

Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

Daha Fazlası