Afrapan Petek Tavan Sistemleri 4 

Mekanlarınıza estetik katan, her alana uygulanabilen, yüksek kaliteli ve uzun ömürlü metal asma tavan modeller erişilebilir fiyatlarla Afra Profil’de! 

Şimdi İnceleyin 0552 528 70 38

Genel Bilgiler

Afrapan Petek Tavan Sistemi 4 sistemi petek tavan profillerinin yeni bir konseptle daha geliştirilmiş versiyonudur. “V” biçiminde parabolik şekilli profiller ve kullanılan parlama yapmaz yarı-yansıtıcı, anodize aluminyum hammadde sayesinde Afrapan Petek Tavan Sistemi 4 , video terminalleri, showroomlar, mağazalar, bankalar gibi yüksek derecede ışık yoğunluğu gereken alanlar için ideal olmaktadır. Afrapan Petek Tavan Sistemi 4 profilleri, yüksek kalite aydınlatma teknolojisine ve harika mimari tasarıma sahip bir tavan sistemini garanti eder.

Afrapan Petek Tavan Sistemi 4, 30mm yüksekliğinde “V” biçimli parabolik profillerden oluşturulmuş 800×800 ya da 1200x600mm lik modül tavan sistemidir. Standart hücre ölçüsü 50x50mm ve profil yüksekliği 30mm’dir. Özel ebatlar da isteğe bağlı olarak üretilebilmektedir. Afrapan Petek Tavan Sistemi 4 genellikle parlama yapmaz yarı-yansıtıcı, anodize aluminyumdan veya altın sarısı bitişle sunulur. Aydınlatma Sistemi: Afrapan Petek Tavan Sistemi 4 profilleri direk ya da endirek parlama-yansıma yapmaz. Izgara tavanın parabolikliği, tavanda oluşabilecek doğrudan parlamayı ve ışık hüzmelerinin yansımasını engeller. Aydınlatmaya katkısı sayesinde Afrapan Petek Tavan Sistemi 4 doğal ve sanal ışıklandırmada kullanılan difüzörlerin iki misli ölçüsünde katkı sağlar.

Afrapan Petek Tavan Sistemi 4 her zaman petek haline getirilmiş hazır olarak teslim edilir.

Alüminyum asma tavan sistemleri uluslar arası normlara göre yanmaz sınıftadır.

Şartname

Tedarik Şekli Petek haline getirilmiş 
Malzeme 0,40 mm kalınlıkta aluminyum
Profil Kesit “V” ve h:30 mm
Hücre Ebatı 50×50 mm.
Taşıyıcı Sistem Gizli taşıyıcılı Reflex-T sistem veya Delta taşıyıcı sistem

Detaylar

S.No m2 Sarfiyat Tablosu Birim Panel 800×800
1 R001 askı tiji adet 0,95
2 R002 yay adet 0,95
3 R003 kanca adet 0,95
4 R043 “T” taşıyıcı profil lm 1,2
5 R044 askı aparatı adet 0,95
6 Ekleme Parçası adet 0,22
7 R046 bağlantı aparatı (reflex) adet 4,6

Montaj

Reflex, tavanda kesintisiz görünüm sunan gizli taşıyıcı sistem ile monte edilir. Reflex modüller, aşağı yönlü demontaj imkanı sunan Delta taşıyıcı sistem ile de uygulanabilirler.

 

İnşaat yatırımlarınız için erişilebilir fiyatlarla, yüksek kaliteli çözümler üretiyoruz. Sorunsuz teslim ettiğimiz ürünlerimizle yarınlar için güvenilir çözümler sunuyoruz!

1997’den Günümüze

Afra Profil kurulduğu günden bu yana dürüst ilkeli ve çağdaş ticaret anlayışı ile müşterilerine hizmet vermektedir. Alçıpan, Asma Tavan, Aydınlatma Grubu, Menfez, Strafor ve Poliüretan ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. Afra Profil ürün çeşitliliği ve uygun fiyat politikasını ön plana çıkararak sektöründe büyük kabul gören yenilikçi ve çözüm sunan anlayışı sayesinde sektörde kendi çizgisini belirlemiş bir kuruluş olmuştur.

Daha Fazlası